MENU

Proč si vybrat právě mě?

N Není težké najít někoho, kdo Vám vytvoří nové stránky, logo nebo vizitky. Složité je ale najít někoho, kdo Vám je udělá kvalitně. Kvalitní neznamená jenom hezký na pohled, ale především funkční. Trh je naprosto přesycený agenturami a lidmi, kteří tvoří webové stránky weby. Ale jak vybrat toho správného partnera na spolupráci?

Ve specializovaných firmá sice umí vytvořit složitější řešení na míru, ale tomu často odpovídá i vysoká cena a především i chladný přístup, se kterým se staví ke svým klientům.

Dále existují lidé, kteří se zkouší živit "děláním" stránek, tzv. samouci . Mají velmi levnou nabídku. Taková cena vypovídá o tom, že daný člověk nemá velké zkušenosti. Budou takové stránky fungovat? Budou optimalizované? Bude z nich mít návštěvník/zákazník prožitek? Často se setkávám s tím, že pokud se klient nechá zlákat pohádkovou cenou nabídky a sáhne po takovém řešení, tak taková spolupráce nemá šťastný konec.

kolik Vás to bude stát?

Ceník zde nehledejte. Nenajdete zde tabulkové ceny a balíčky, které Vás tzv. zaškatulkují.

Nacenění je vytvářeno vždy na míru Vašemu projektu, tak abyste zaplatili jen to, co jste si doopravdy objednali.

Není nic jednoduššího, než si domluvit schůzku a vše probrat třeba nad dobrou kávou. Za úvodní setkání samozřejmě nic neplatíte, je zdarma. Poté Vám zašlu veškeré podrobnosti a cenovou nabídku.

Jaké máte záruky?

Ke každému projektu patří i smlouva o dílo se všemi náležitostmi, která Vám dá jistotu:

  • ceny projektu
  • data předání projektu
  • technické specifikace (ppopis funkcionalit webový řešení)
  • odpovědnost za vady díla (24 měsíců záruka na webové stránky a eshopy) a další...

Co o mě napsali

Tomáš nám vytvořil celý vizuál našeho týmu. Návrhy potisků, triček a mikin v různýc zpracováních. A více návrhů, ze kterých jsme si mohli vybrat. Ale hlavně vznikly nové stránky. Se svěžím designem pro drsný chlapy, co hrajou americkej fotbal. Ale hlavně s administrací, která nám umožňuje sdílet výsledky a statistiky s fanoušky. Díky! Go Mustangs!Filip Kacerovský

Tomáš Kraus mi ve velice krátké době vytvořil webové stránky, které se všem dle ohlasů velice líbí. Dokonce i nafotil můj kosmetický salon, i když v tak malém prostoru to nebylo úplně snadné. Spolupráce s ním byla bez jediného problému. Optimalizace stránek a správa webu je k mé spokojenosti. Cena za služby byla velice příznivá. Tomáše Krause mohu jen doporučit.Michaela Nováková.

Ještě jsem Vás nepřesvědčil?